Dekri teren
Karakteristik teknik
Dirije limyè UV geri Box

Rapid pwototip 3D modèl rezin ki ap dirije limyè UV geri bwat pou DLP / SLA / LCD enprimant 3D
Espesifikasyon Tesh
| Gwosè machin | 220 * 200 * 315mm |
| Pwa machin | 5kg |
| Kapasite geri | 160 * 120mm |
| Distribisyon | 5-60min |
| Geri longèdonn | 400-405nm |
| Geri fason | nan dlo a |
| Sijere distribisyon | UV regilye résine 10 min / résine castable 60 min |
| Voltage | 110-220V |
| Pouvwa | 50W/100W |
Karakteristik
1. sèvi ak lejè ak fasil
2. distribisyon bouton
3. wotasyon plato fè geri plis byen distribiye
4. geri nan dlo diminye kontraksyon ak deformation

Avanse sistèm chofaj
Kontwòl tanperati egzak se kle nan siksè
pòs-pwosesis
Balanse limyè
Konbinezon an nan poul ka emèt 405nm limyè a
pwovoke yon pòs-gerireyaksyon ak nan menm tan an
pòs-geri pati a enprime ansanm ak aparèy chofaj la.
Inifòm ekspoze
Platin, fòse lè chofaj ak milti-direksyon dirije
ka inifòm pòs-geri pati enprime.
Aplikasyon


Kontakte nou:xslightings@xslightings.com
Baj popilè: dirije limyè UV bwat geri, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, koutim, en
Pwochen
UV LCD Segondè bwat geriVoye rechèch










