
Mini plastik piki par machin
◆ Maximun volim piki: 10g
◆ Ranje kontwòl tanperati: 50 degre 350 degre Presizyon +1 degre
◆Gwosè mwazi: 150 * 150mm (max)
◆ depans piki: (5g materyèl PP) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman)
◆Sistèm kontwòl: Sistèm kontwòl entegre / 5 pous ekran manyen
▲Pouvwa: 220/1kw
Dekri teren
Karakteristik teknik
Pwodwi Deskripsyon
| Pwojè | Detay yo |
| pwodwi | Desktop piki machin |
| Kote orijin | Lachin tè pwensipal |
| triye pa koulè | M2 depo, M2 final, M2 machin |
| Kalite machin plastik | Tout-elektrik piki machin bòdi |

Kòm yon totalman otomatik ti Bureau orizontal piki par machin, Mini plastik piki par machin li te ye pou li ultra-wo pri pèfòmans, ki anpil bese papòt la pou piki par pati plastik. Avantaj debaz li yo enpòtan. An tèm de presizyon segondè, li asire repons rapid, operasyon efikas, kontwòl egzak ak konsomasyon enèji ki ba, epi li ka satisfè bezwen yo nan manifakti pwodwi presizyon. Estrikti inik krankshaft la se pi vit ak pi estab pase mekanis nan blocage presyon dirèk, gen yon fonksyon anplifikasyon vitès e li gen bon sansiblite. 45 Barik bòdi piki endistriyèl la te trete espesyalman. Barik la piki alyaj gen gwo dite epi li reziste mete. Li ekipe ak yon tèt piki lakòl anti-debòde pou anpeche flit lakòl ak pwolonje lavi sèvis la. Sistèm chofaj milti-etap la sèvi ak ekipman pou pouvwa 120VAC oswa 220VAC e li gen yon silenn PID twa etap kontwòl tanperati konstan nan ± 1 degre, sa ki ka fè plastik thermoplastic la byen vit ak respire rive nan tanperati pwosesis la, bay bòdi piki pratik ak efikas pou divès kalite. kreyatè, antrepriz ak enstitisyon edikasyon. solisyon.
karakteristik pwodwi yo
Kondwi presizyon
Twa kondui motè servo 1.8kw reyalize repons rapid, operasyon efikas, kontwòl egzak ak konsomasyon enèji ki ba, asire bon jan kalite bòdi ki estab.
Bloke mwazi efikas
Estrikti inik krankshaft la gen avantaj vitès enpòtan, gen yon fonksyon anplifikasyon vitès, li reponn ak ki estab, epi efektivman amelyore sik pwodiksyon an.
Piki lakòl dirab
Te barik la piki lakòl alyaj te apeze ak nitrided gen ekselan dite ak rezistans mete. Li ekipe ak yon tèt piki lakòl anti-debòde pou elimine danje ki kache nan flit lakòl ak pwolonje lavi sèvis la.
Kontwòl tanperati egzak
Sipòte 120VAC oswa 220VAC ekipman pou pouvwa, ak twa-nivo PID silenn kontwòl tanperati konstan an egzat a ± 1 degre, asire ke plastik thermoplastic yo respire chofe nan tanperati a pwosesis.
Aplikasyon nan Mini plastik piki machin bòdi



Devlopman pwodwi kreyatif:
Ede kreyatè yo byen vit transfòme lide kreyatif yo an pwototip plastik, tankou mèb kay kreyatif, Pwodwi pou Telefòn pèsonalize, elatriye, akselere aplikasyon an nan kreyativite.
Enterprise nouvo pwodwi esè pwodiksyon:
Fasilite manifaktirè yo ak ti antrepwiz pou fè ti-pakèt esè pwodiksyon nouvo pwodwi desen, redwi byen bonè R&D pwi yo ak risk, tankou echantiyon pwodiksyon ekipman elektwonik logements ak pati mekanik.
Fòmasyon edikatif ak ansèyman:
Bay lekòl yo yon platfòm pratik ansèyman bòdi piki vivan ak entwisyon pou ede elèv yo konprann pwofondman prensip ak pwosesis bòdi plastik, tankou kou fòmasyon pratik pou jeni jeni.
Handmade brikoleur ekspansyon:
Satisfè bezwen amatè yo pou pati plastik pwòp tèt ou yo, epi sèvi ak yo pou pwojè brikoleur handmade, tankou twous modèl endijèn, zouti plastik Customized, elatriye.
Prekosyon
Adaptasyon mwazi
Anvan w itilize, asire w ke mwazi an chwazi matche ak espesifikasyon machin nan bòdi piki pou fè pou evite domaj ekipman oswa bòdi pòv akòz mwazi move.
Pseleksyon dènye materyèl
Rasyonèlman chwazi thermoplastique oubyen thermosetting plastik selon kondisyon pwodwi, ak estrikteman kontwole bon kalite ak sechrès plastik pou anpeche enpurte oswa imidite afekte efè bòdi.
Espesifikasyon operasyon yo
Operatè yo ta dwe sibi fòmasyon pwofesyonèl epi yo dwe abitye ak pwosesis operasyon ekipman ak manyen ijans. Operasyon ilegal yo entèdi entèdi, tankou louvri pòt pwoteksyon an nan volonte pandan operasyon an.
FAQ
Ki gwosè bòdi minimòm nan machin bòdi piki sa a?
Gwosè bòdi minimòm lan depann de konsepsyon kavite mwazi yo itilize a. Nan teyori, li ka reyalize bòdi piki a nan pati ki trè piti, men faktè tankou likidite plastik ak presizyon mwazi bezwen konsidere.
Èske yo ka reyalize bòdi piki melanje nan plastik diferan koulè?
Wi, lè w ekipe yon espesyal de-koulè oswa milti-koulè piki bòdi aparèy ak rezonab fikse paramèt pwosesis yo, melanje piki bòdi nan plastik nan diferan koulè ka reyalize yo kreye yon efè inik vizyèl.
Ki sik antretyen ekipman an?
Li rekòmande pou fè yon enspeksyon antretyen konplè apre chak operasyon, ki gen ladan motè, pati transmisyon, sistèm chofaj, elatriye, epi regilyèman netwaye, wile ak sere boulon pati kle yo asire operasyon an nòmal nan ekipman an.
Ki jan asire sekirite pandan pwosesis bòdi piki a?
Ekipman an ekipe ak plizyè aparèy pwoteksyon sekirite, tankou pòt pwoteksyon, bouton fren ijans, elatriye. An menm tan an, operatè yo oblije swiv pwosedi operasyon sekirite epi mete ekipman pwoteksyon.
Èske li convivial pou inisyasyon yo?
Koòdone operasyon an senp ak entwisyon, epi yo bay manyèl operasyon detaye ak sèvis fòmasyon. Inisyasyon yo ka byen vit kòmanse epi opere byen apre fòmasyon.
Ki mak nan mwazi yo ka adapte machin sa a bòdi piki?
Li ka adapte ak pi fò mak mwazi ki satisfè espesifikasyon estanda entènasyonal yo, men anvan ou itilize li, li nesesè konfime ke gwosè enstalasyon mwazi an, metòd pwezante, elatriye matche ak machin nan bòdi piki.
Si w gen nenpòt kesyon, ou ka kite nou yon mesaj
Kontakte nou:xslightings@xslighting.com
Baj popilè: mini plastik piki bòdi machin, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, koutim, wholesale
Espesifikasyon teknik
| Dimansyon | 600 * 300 * 535mm |
| Pwa ekipman | 45kg |
| Dyamèt vis | 16mm |
| Metòd piki | vis extrusion |
| Lakòl piki motè koupl | 12N:m |
| Blocage koupl motè | 8N:m |
| Maksimòm volim piki | 10g |
| Maksimòm fòs blocage | 1T |
| Ranje kontwòl tanperati | 50 degre degre 350 degre Presizyon ± 1 degre |
| Chofaj koòdone | vini ak 4po kontwòl chofaj.3seksyon barik+1seksyon mwazi |
| Ouvèti mwazi ak konjesyon serebral fèmen | 135mm (eksepte mwazi) |
| Gwosè mwazi | 150 * 150mm (max) |
| depans piki | (5g materyèl PP) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman) |
| Sistèm kontwòl | Sistèm kontwòl entegre / 5 pous ekran manyen |
| Pouvwa | 220/1kw |
Voye rechèch






