
Benchtop piki machin bòdi
◆ Volim piki Maximun: 10g
◆ Range kontwòl tanperati: 50 degre 350 degre presizyon +1 degre
◆ Gwosè mwazi: 150*150mm (max)
◆ Piki depanse: (5g pp materyèl) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman)
◆ Sistèm kontwòl: Sistèm kontwòl entegre/5 pous manyen ekran
◆ Pouvwa: 220/1kw
Dekri teren
Karakteristik teknik
Se machin nan bòdi piki Benchtop ki fèt pou ti-echèl pwodiksyon ak prototip. Li gen yon kò kontra enfòmèl ant epi yo ka fasil mete sou Desktop a pou operasyon, ekonomize espas. Li fasil pou opere e menm débutan ka byen vit kòmanse. Li ka kontwole avèk presizyon pwosesis piki a pou asire bon jan kalite pwodwi ki estab. Machin nan piki sou bòdi nou an se siperyè nan pèfòmans. Li te gen kontwòl tanperati egzak epi yo ka adapte nan yon varyete de matyè premyè plastik, pwodwi pwodwi ak detay klè ak presizyon segondè. Soti nan modèl kreyatif nan ti pakèt pwodiksyon pati, li ka fasilman okipe li, louvri pòt la nan pwodiksyon fasil piki bòdi pou ou ak pèfòmans segondè pri.
| Projè | Detay |
| produi | Machin piki Desktop |
| Kote orijin | Mainland Lachin |
| sòt pa koulè | M2 Depo, M2 final, M2 machin |
| Kalite machin plastik | Tout-elektrik piki machin bòdi |

K ap travay prensip
Pwosesis Debaz
Patikil plastik antre nan barik la chofe ak fonn nan likid. Vis la wotasyon ak pouse yo nan kavite a mwazi. Apre ou fin ranpli, se presyon an konsève ak Compact. Se mwazi an refwadi (sikile dlo oswa lè refwadisman) solidifye plastik la. Finalman, se mwazi an louvri ak aparèy la èkstrakteur pouse soti pwodwi a fini.
Kontwòl presyon
Vis la wotasyon jenere vyolans aksyal, epi li se fonn nan enjeksyon nan kavite a nan yon presyon espesifik. Capteur a presyon monitè nan tan reyèl ak manje tounen siyal nan sistèm nan kontwòl yo ajiste vitès la vis ak vyolans asire inifòm ranpli nan fonn la.
Tanperati-domine
Barik la piti piti chofe jiska fonn plastik la. Kontwòl tanperati egzat asire ke tanperati a fonn ki apwopriye yo. Vis la enjekte fonn nan nan kavite a pre-chofe mwazi. Kontwòl tanperati egzat kouri nan tout pwosesis la, ki se fezab fonn koule ak bòdi pwodwi.
Kowòdinasyon tan
Distribisyon an kòmanse soti nan tan an plastik la antre nan barik la. Chofaj la, pouse etap yo fonn, ak refwadisman yo tout te pote soti dapre tan an prereglaj. Se pwodiksyon ki estab reyalize nan kowòdinasyon tan egzak.
Kalite kondwi vis
Motè a kondwi vis la Thorne nan gwo vitès, ak patikil yo plastik yo akselere fonn anba pouse a ak friksyon. Se fonn nan tèt la nan vis la sou fòm piki nan kavite a anba fòs la èkstruzyon. Pandan etap nan presyon kenbe, vis la sispann wotasyon men kenbe pozisyon li yo ranpli bòdi a.
Milti-konpatibilite
Li gen yon pakèt domèn adaptabilite materyèl, ki gen ladan komen jeneral-bi plastik tankou ABS, PP, PC, ak kèk plastik jeni ak kondisyon pèfòmans espesyal, tankou nilon ak POM. Li ka parfe kolabore ak yo, intelijans optimize piki paramèt bòdi dapre karakteristik diferan materyèl, ak satisfè divès bezwen pwodiksyon ti-pakèt.
Aplikasyon nan Desktop plastik piki machin bòdi




Pwodiksyon pwototip:Nan etap la byen bonè nan devlopman pwodwi, konsèpteur ka sèvi ak Desktop piki machin bòdi byen vit konvèti desen konsepsyon nan prototip fizik. Pa eseye bòdi piki nan diferan materyèl ak estrikti, domaj konsepsyon ka dekouvri ak optimisé nan yon fason apwopriye, anpil rakousi sik la devlopman pwodwi ak diminye depans devlopman. Pou egzanp, nan devlopman nan pwodwi elektwonik, prototip tankou kokiy ak pati entèn estriktirèl ka byen vit pwodwi pou tès fonksyonèl ak evalyasyon aparans.
Pwodiksyon ti pati:Nan endistri elektwonik la, tankou ti konektè plastik ak plòg-ins andedan telefòn mobil ak òdinatè; Pati amann nan endistri a jwèt, tankou wou nan machin jwèt ak jwenti nan poupe. Desktop piki machin bòdi ka pwodwi ti pati ak dimansyon egzak ak sifas lis ak-wo presizyon ak ki estab pwosesis bòdi piki, satisfè bezwen yo nan pwodiksyon jij ti-pakèt anvan gwo-echèl pwodiksyon, oswa dirèkteman itilize pou pwodiksyon an nan ti-pakèt pwodwi espesyalite.
Edikasyon ak rechèch syantifik:Nan kou pwofesyonèl lekòl la tankou manifakti mekanik ak bòdi materyèl, Desktop piki machin bòdi yo te itilize kòm ekipman ansèyman yo ki pèmèt elèv yo entwitif konprann prensip yo ak pwosedi operasyon nan bòdi piki, ak amelyore kapasite pratik nan aktyèl men-sou operasyon yo. Enstitisyon rechèch syantifik yo itilize yo pou fè rechèch sou pèfòmans nouvo materyèl plastik ak piki pwosesis optimize eksperyans, bay sipò teknik ak baz teyorik pou devlopman endistri a.
Pèrsonalizasyon pèsonalize:Avèk diversification nan mache konsomatè a, konsomatè yo gen yon demann ogmante pou pwodwi pèsonalize. Pou egzanp, Pwodwi pou Telefòn ti ak logo pèsonèl yo ka Customized, tankou kolye kolye ak chenn kle; An tèm de pwodwi kiltirèl ak kreyatif, Bookmarks inik ak moun ki gen telefòn mobil ka fèt. Desktop piki machin bòdi ka fleksibl ajiste mwazi yo reyalize pwodiksyon rapid nan pwodwi pèsonalize ak satisfè bezwen yo divès nan mache Tanporèman nich.
FAQ
1. Èske operasyon an nan machin nan Desktop piki bòdi konplike?
Li fasil pou opere, ekipe ak yon koòdone user-zanmitay, ak anviwònman yo paramèt yo klè Yon ti koutje sou. Yon manyèl operasyon grafik yo bay, ak pèsonèl pwofesyonèl yo ranje pou sou-sou sit fòmasyon apre achte, pou ke débutan ka byen vit jwenn te kòmanse.
2. Ki materyèl plastik ki ka trete?
Li ka travay sou thermoplastics komen, tankou ABS pou kokiy pwodwi elektwonik, PP pou chak jou nesesite anbalaj, PE pou sache plastik ak boutèy plastik, ak PS pou pwodwi optik ak jwèt. Ekipman an kapab ajiste tou selon bezwen pou travay sou plastik modifye espesyal.
3. Èske pri antretyen nan machin nan Desktop piki bòdi segondè?
Pri antretyen an ba anba itilizasyon nòmal. Konpozan kle yo te fè nan kalite siperyè ak materyèl dirab ak yon lavi ki long. Chak jou netwayaj regilye, enspeksyon koneksyon, ak ranplasman nan mete pati yo ase. Pati yo mete yo rezonab pwi yo ak fasil yo achte, ak ekip la apre-lavant bay sipò teknik nan nenpòt ki lè.
4. Ki efikasite pwodiksyon ekipman an?
Se efikasite nan pwodiksyon ki afekte pa konpleksite nan pwodwi a, karakteristik materyèl, ak paramèt pwosesis. Senp ti pwodwi ka pwodwi plizyè douzèn oswa menm dè santèn de yo pou chak èdtan, ak konplèks gwo pwodwi ka pwodwi plizyè nan plizyè douzèn pou chak èdtan. Nou ka bay solisyon pwofesyonèl, optimize paramèt, ak ekipman an gen vit ouvèti mwazi ak fèmen ak efikas sistèm refwadisman diminye sik la pwodiksyon.
Si ou gen nenpòt kesyon, ou ka kite nou yon mesaj
Kontakte nou:xslightings@xslighting.com
Baj popilè: Benchtop piki machin bòdi, Lachin, Swèd, manifaktirè, faktori, koutim, wholesale
Karakteristik teknoloji
| Dimansyon | 600*300*535mm |
| Pwa ekipman | 45kg |
| Dyamèt vis | 16mm |
| PikiMetod | vis extrusion |
| Lakòl piki motè koupl | 12N:m |
| Melaj koupl motè | 8N:m |
| Volim piki Maximun | 10g |
| Maximun blocage fòs | 1T |
| Ranje kontwòl tanperati | 50 degre degre 350 degre presizyon ± 1 degre |
| Chofaj koòdone | vini ak 4heatling kontwòl pò.3Sections nan barik +1 seksyon nan mwazi |
| Mwazi ouvèti ak fèmen konjesyon serebral | 135mm (eksepte mwazi) |
| Gwosè mwazi | 150*150mm (max) |
| Piki depanse | (5g pp materyèl) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman) |
| Sistèm kontwòl | Sistèm kontwòl entegre/5 pous ekran manyen |
| Pouvwa | 220/1kw |
Pwochen
Desktop piki moulderVoye rechèch



