
Ti plastik piki machin bòdi
◆ Volim piki Maximun: 10g
◆ Range kontwòl tanperati: 50 degre 350 degre presizyon +1 degre
◆ Gwosè mwazi: 150*150mm (max)
◆ Piki depanse: (5g pp materyèl) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman)
◆ Sistèm kontwòl: Sistèm kontwòl entegre/5 pous manyen ekran
◆ Pouvwa: 220/1kw
Dekri teren
Karakteristik teknik
Ti machin plastik piki bòdi yo se zouti kontra enfòmèl ant ak efikas nan jaden an nan pwosesis plastik. Yo se kontra enfòmèl ant men pwisan. Ekipman an ekipe ak yon sistèm kontwòl avanse tanperati ki ka avèk presizyon chofe patikil plastik nan yon eta fonn asire ekselan fluidite materyèl. Avèk gwo-presizyon kondwi vis, fonn plastik se byen vit ak stabl enjeksyon nan kavite a mwazi Customized, ak tou de presyon ak vitès ka jisteman kontwole.
| Projè | Detay |
| produi | Machin piki Desktop |
| Kote orijin | Mainland Lachin |
| sòt pa koulè | M2 Depo, M2 final, M2 machin |
| Kalite machin plastik | Tout-elektrik piki machin bòdi |
K ap travay prensip nan ti machin plastik piki bòdi
Plastikize ak fonn:
Patikil plastik yo transpòte avèk presizyon nan barik chofaj la nan sistèm manje a. Eleman chofaj wo-presizyon nan barik la avèk presizyon kontwole tanperati a pi wo a pwen an k ap fonn nan plastik la dapre karakteristik sa yo nan plastik la, se konsa ke plastik la byen vit fonn epi li se konvèti nan yon likid gluan ak bon fluidite, mete fondasyon an pou pwosesis la bòdi piki.
Metered piki
Motè a sèvè kondwi vis la Thorne ak avanse lineyè nan gwo vitès. Vis la pwodui yon gwo taye lenn ak transmèt efè sou plastik la fonn pandan pwosesis la wotasyon. Dapre volim nan piki prereglaj, se yon sèten kantite fonn sou fòm piki nan kavite a mwazi nan bouch la nan presyon ki wo ak gwo vitès asire ke se kavite a respire plen nan yon tan trè kout.
Presyon kenbe ak konpansasyon kontraksyon
Apre yo fin kavite a plen, vis la kontinye aplike presyon kenbe presyon pou konpanse pou volim nan kontraksyon nan plastik la pandan pwosesis la refwadisman, kenbe presyon an entèn nan kavite a ki estab, asire presizyon nan dimansyon ak bon jan kalite sifas nan pwodwi a plastik, ak anpeche domaj tankou mak kontraksyon ak bul.
Refwadisman ak Demolding
Mwazi an gen yon bati-an efikas tiyo refwadisman, ak awozaj la sikile byen vit pran lwen chalè a nan mwazi an, se konsa ke se plastik la fonn nan kavite a byen vit refwadi ak solidifye. Lè pwodwi a rive nan fòs la demolding, se mwazi an louvri, ak mekanis nan ekspilsyon pouse pwodwi a modle fèt san pwoblèm ranpli yon sik bòdi piki.
Aplikasyon nan Desktop plastik piki machin bòdi




Faktori eleman medikal aparèy:Itilize pou pwodwi gwo presizyon, eleman plastik wo-netwayaj tankou piston sereng, konektè tib perfusion, ak ti kay aparèy medikal. Kapasite yo kontwòl presizyon nan ekipman an asire ke bon jan kalite pwodwi satisfè estanda medikal strik.
Pwodiksyon eleman otomobil:Faktori ti pati dekoratif pou Interiors otomobil, kay plastik pou ekipman elektwonik, ti konektè plastik nan lòj la motè, elatriye, satisfè bezwen endistri otomobil la pou lejè, wo-presizyon, ak personnalisation mas nan konpozan.
Faktori pwodwi optik:Pwodiksyon de pwodwi plastik optik tankou ankadreman linèt, mwazi lantiy optik, ak kamera lantiy pwoteksyon kouvri. Avèk teknoloji egzak piki bòdi, pèfòmans optik ak dimansyon presizyon nan pwodwi yo garanti, satisfè kondisyon yo strik nan pwodwi optik pou fini sifas ak presizyon fòm.
Microelectronics anbalaj:Bay kokiy anbalaj plastik pou sikwi entegre, bato elektwonik, elatriye, reyisi bòdi piki presizyon nan yon seri gwosè piti anpil, efektivman pwoteje konpozan elektwonik, amelyore fyab la ak estabilite nan pwodwi elektwonik, ak adapte yo ak devlopman nan kontinyèl nan endistri a microelectronics. Miniaturization ak tandans pèfòmans segondè.
FAQ
1. Ki sa ki se repetition nan machin nan bòdi piki Desktop?
Ekipman sa a adopte avanse sistèm kontwòl bouk fèmen ak detèktè segondè-presizyon, ak presizyon nan pwezante repetabilite ka rive jwenn ± 0.
2. Ki konpatibilite ekipman an? Èske li ka adapte ak mwazi nan mak diferan?
Ekipman an gen yon koòdone enstalasyon inivèsèl mwazi ak fonksyon ajisteman paramèt fleksib, ki ka adapte a mwazi estanda nan mak endikap sou mache a. Ekip teknik nou an ka bay solisyon adaptasyon Customized ak sipò teknik dapre kondisyon espesyal mwazi ou yo.
3. Ki sa ki sik la antretyen ak pri nan machin nan bòdi piki Desktop?
Anba operasyon nòmal, sik la antretyen nan eleman kle nan ekipman an tankou vis, barik, sistèm idwolik, elatriye ka rive jwenn plizyè èdtan. Chak jou antretyen sitou gen ladan regilye wilaj, netwayaj ak ranplasman nan mete pati, ak pri a antretyen ki ba. Mete pati adopte konsepsyon estanda, adaptabilite mache fò, pri rezonab, epi yo ka efektivman diminye alontèm depans pou sèvi ak yo.
4. Ki sa ki konsomasyon an enèji ak pèfòmans anviwònman nan ekipman an?
Ekipman an adopte eleman chofaj ekonomize enèji ak sistèm kondwi pouvwa efikas, ki diminye konsomasyon enèji konpare ak ekipman menm jan an. An tèm de pwoteksyon anviwònman an, gaz la echapman ak bri ki te pwodwi pandan operasyon an nan ekipman an satisfè estanda ki enpòtan Nasyonal Pwoteksyon Anviwònman, ak rès yo plastik ka resikle ak reutilize diminye dechè resous.
Si ou gen nenpòt kesyon, ou ka kite nou yon mesaj
Kontakte nou:xslightings@xslighting.com
Baj popilè: Ti plastik piki machin bòdi, Lachin, founisè, manifaktirè, faktori, koutim, en
Karakteristik teknoloji
| Dimansyon | 600 * 300* 535mm |
| Pwa ekipman | 45kg |
| Dyamèt vis | 16mm |
| PikiMetod | vis extrusion |
| Lakòl piki motè koupl | 12N:m |
| Melaj koupl motè | 8N:m |
| Volim piki Maximun | 10g |
| Maximun blocage fòs | 1T |
| Ranje kontwòl tanperati | 50 degre degre 350 degre presizyon ± 1 degre |
| Chofaj koòdone | vini ak 4heatling kontwòl pò.3Sections nan barik +1 seksyon nan mwazi |
| Mwazi ouvèti ak fèmen konjesyon serebral | 135mm (eksepte mwazi) |
| Gwosè mwazi | 150*150mm (max) |
| Piki depanse | (5g pp materyèl) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman) |
| Sistèm kontwòl | Sistèm kontwòl entegre/5 pous ekran manyen |
| Pouvwa | 220% 2f1kw |
Pwochen
Benchtop piki machin bòdiVoye rechèch



