
Ti echèl piki machin bòdi
◆ Volim piki Maximun: 10g
◆ Range kontwòl tanperati: 50 degre 350 degre presizyon +1 degre
◆ Gwosè mwazi: 150*150mm (max)
◆ Piki depanse: (5g pp materyèl) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman)
◆ Sistèm kontwòl: Sistèm kontwòl entegre/5 pous manyen ekran
◆ Pouvwa: 220/1kw
Dekri teren
Karakteristik teknik
Ti machin nan bòdi piki yo fèt pou ti ak mwayen-gwosè pwodiksyon, ak yon estrikti kontra enfòmèl ant ak pèfòmans efikas. Sistèm piki li yo ka kontwole avèk presizyon volim piki a ak vitès piki nan plastik la fonn satisfè kondisyon yo bòdi nan pwodwi plastik diferan. Li se anjeneral ekipe ak vis nan espesifikasyon divès kalite pou adapte yo ak plastik la nan komen plastik matyè premyè. Mwazi an fasil pou enstale epi ranplase, epi li ka byen vit chanje pou pwodwi pwodwi diferan. Aparèy la blocage bay yon fòs blocage ki estab asire ke se mwazi an byen fèmen pandan pwosesis la bòdi yo anpeche debòde. Sistèm refwadisman an efikas, sa ki ka akselere solidifikasyon plastik la fonn epi diminye sik pwodiksyon an. Li se lajman ki itilize nan faktori ti, rechèch pwodwi ak devlopman, ak ti-echèl pwodiksyon Customized, ede antrepriz fleksiblman pote soti nan piki biznis pwodiksyon bòdi.
| Projè | Detay |
| produi | Machin piki Desktop |
| Kote orijin | Mainland Lachin |
| sòt pa koulè | M2 depo, M2 final, M2 machin |
| Kalite machin plastik | Tout-elektrik piki machin bòdi |

Bonjan adaptabilite espasyal:
Li okipe mwens pase 1 mèt kare, se ti ak lejè, epi yo ka opere nòmalman menm nan yon ti espas. Li se apwopriye pou ti faktori ak R & D sit ak espas limite, ak layout fleksib li yo pa limite pa sit la.
Segondè estabilite ak presizyon:
Itilizasyon sistèm kontwòl efikas ak ki estab asire segondè konsistans nan pwosesis la bòdi piki. Se sistèm nan kondwi sèvè elektrik itilize avèk presizyon kontwole presyon an piki ak reyalize segondè-presizyon bòdi piki satisfè bezwen yo pwodiksyon ak kondisyon strik pwodwi presizyon, tankou manifakti a nan ti presizyon eleman eleman elektwonik.
Operasyon pratik ak solisyon divès:
Li te gen yon entwisyon ak fasil-a-konprann koòdone operasyon, ki se fasil yo opere ak diminye pri a aprantisaj nan operatè yo. Avèk plis pase 10 ane eksperyans nan endistri, li ka bay solisyon a pi byen dapre kondisyon pwodwi diferan, epi tou li bay yon varyete de opsyon Customized konplètman satisfè bezwen yo pwodiksyon espesifik nan kliyan divès kalite, ki soti nan konsepsyon pwodwi nan pwosesis pwodiksyon an.
Kapasite pwodiksyon endistriyèl-klas kontinyèl:
Kòm yon sistèm endistriyèl-klas mikwo-piki bòdi, li se ekipe ak yon presizyon aktive mekanis blocage ak yon sistèm pouvwa sèvè, ki ka travay kontinyèlman pou 24 èdtan. Li se espesyalman devlope pou endistriyèl senaryo pwodiksyon kontinyèl, anpil amelyore efikasite pwodiksyon ak satisfè gwo-echèl pwodiksyon travay. Ka oblije chanje mwazi an dwe ranpli nan apeprè 5 minit. Chanjman mwazi rapid ak antretyen pratik diminye D 'ak amelyore fleksibilite pwodiksyon
Detay pwodwi yo
Ekselan konfigirasyon moun-machin
Ekipe ak ekran LCD Touch, operasyon umanize, ka kontwole estati a operasyon nan ekipman an nan tan reyèl, se konsa ke operatè ka atrab sitiyasyon an ekipman nan tan ak amelyore efikasite travay.
01
Precision blocage estrikti
Self-bloke kranpon an se pi egzak pase blocage nan vis nan menm kalite machin nan ti plastik. Estrikti a optimize blocage ka satisfè bezwen yo pwodiksyon entansite-wo, asire kontinwite pwodiksyon ak estabilite, anpeche debòde mwazi pandan bòdi piki, epi asire bon jan kalite pwodwi bòdi.
02
Kontwòl tanperati egzak
Li gen yon milti-etap konstan fonksyon kontwòl tanperati, ki ka plis presizyon kontwole tanperati a, fè machin nan kouri pi estab, bay bon kondisyon pou plastikize plastik fonn, asire bon jan kalite a inifòm nan pwodwi plastik, epi redwi domaj pwodwi ki te koze pa fluctuations tanperati.
03
Sistèm pouvwa-wo kalite
Se doub motè a ekonomize enèji-motè chwazi, ki soti nan yon mak gwo epi ki gen gwo pouvwa, pèfòmans ekselan ak lavi sèvis long. Li bay pouvwa fò pou operasyon an ki estab nan ekipman an, ak reyalize efè ekonomize enèji pandan y ap asire piki pèfòmans bòdi.
04
Segondè pri-efikasite
Pèfòmans lan rive nan nivo nan enpòte machin piki elektrik bòdi, ki ka satisfè bezwen yo nan-wo presizyon bòdi piki. Konpare ak ekipman enpòte, li se pi apwopriye pou pwodiksyon an ak itilizasyon nan domestik ti pyès rezèv pwodwi. Anba site nan asire bon jan kalite pwodwi, li efektivman diminye pri a akizisyon ekipman nan antrepriz.
05
FAQ
1. Ki kalite pwodwi plastik ki apwopriye pou machin ti bòdi piki?
Li se apwopriye pou pwodiksyon an nan ti ak egzak pwodwi plastik, tankou ti kay eleman elektwonik, pati jwèt, consommables medikal, elatriye.
2. Ki sa ki konsomasyon an enèji nan machin bòdi ti piki?
Konpare ak machin bòdi gwo piki, machin ti bòdi piki gen pi ba konsomasyon enèji. Sepandan, konsomasyon enèji varye depann sou modèl la ekipman, pwosesis pwodiksyon ak frekans nan itilize. Anjeneral pale, ti machin bòdi piki ekipe ak motè ekonomize enèji ak sistèm kontwòl entèlijan ka efektivman diminye konsomasyon enèji ak ekonomize depans pwodiksyon an.
3. Èske antretyen nan machin bòdi ti piki konplike?
Antretyen se relativman senp. Ekipman an bezwen netwaye chak jou, mete nan eleman kle tankou vis ak mwazi bezwen yo dwe tcheke regilyèman, ak mete pati bezwen yo dwe ranplase nan tan. An menm tan an, sistèm idwolik la ak sistèm elektrik bezwen yo dwe konsève dapre règleman yo. Nou pral bay manyèl antretyen detaye ak sipò teknik asire operasyon an ki estab nan ekipman an.
4. Konbyen tan li pran yo enstale ak debug ekipman an?
Lè sit la ak enstalasyon sipò yo pare, teknisyen pwofesyonèl ka anjeneral ranpli enstalasyon an ak komisyonin travay nan 1-2 jou. Apre enstalasyon an fini, ekipman an pral konplètman teste asire ke tout endikatè pèfòmans satisfè kondisyon yo, ak operatè yo pral resevwa fòmasyon sou sit.
5. Ki sa ki se ranje a pri nan machin bòdi ti piki?
Pri a sitou depann sou mak la, konfigirasyon, paramèt pèfòmans, elatriye nan ekipman an. Anjeneral, pri a nan antre-nivo ti machin bòdi piki se dè dizèn de milye de Yuan, ak moun ki gen pi wo konfigirasyon ak pi bon pèfòmans ka varye soti nan dè santèn de milye a dè santèn de milye de Yuan. Nou ka rekòmande modèl apwopriye ki baze sou bidjè ou ak bezwen pwodiksyon.
Si ou gen nenpòt kesyon, ou ka kite nou yon mesaj
Kontakte nou:xslightings@xslighting.com
Baj popilè: Ti echèl piki machin bòdi, Lachin, founisè, manifaktirè, faktori, koutim, en
Karakteristik teknoloji
| Dimansyon | 600*300*535mm |
| Pwa ekipman | 45kg |
| Dyamèt vis | 16mm |
| PikiMetod | vis extrusion |
| Lakòl piki motè koupl | 12N:m |
| Melaj koupl motè | 8N:m |
| Volim piki Maximun | 10g |
| Maximun blocage fòs | 1T |
| Ranje kontwòl tanperati | 50 degre degre 350 degre presizyon ± 1 degre |
| Chofaj koòdone | vini ak 4heatling kontwòl pò.3Sections nan barik +1 seksyon nan mwazi |
| Mwazi ouvèti ak fèmen konjesyon serebral | 135mm (eksepte mwazi) |
| Gwosè mwazi | 150*150mm (max) |
| Piki depanse | (5g pp materyèl) yon sik chak 12 segonn (eksepte refwadisman) |
| Sistèm kontwòl | Sistèm kontwòl entegre/5 pous ekran manyen |
| Pouvwa | 220/1kw |
Voye rechèch


